Cin Ali

Fazla söze gerek yoook! Daha okumayı yeni sökmüşüz ilkokulda ve Cin Ali serisi elimizin elinin altında… Her vakit bulduğumuzda baştan okuyoruz… Okumamızı geliştiriyoruz hey gidi ne günlerdi değil mi? Eskileri hatırlamak bazen beni ürpertiyor ama hemen ardından nedense hayatta geçirdiğim yıllar bana moral veriyor 🙂 İşte elime geçen “Cin Ali” serisine ait bazı kapak resimleri:

cinali_1.jpg cinali_2.jpg cinali_3.jpg cinali_4.jpg cinali_5.jpg cinali_9.jpg cinali_10.jpg

9 thoughts on “Cin Ali”

 1. Offf bir an delirdim ya 🙂 muhteşem yazı . Abi karagözlü kuzu ve berber fili cart diye hatırladım ya ohaaaa dedim ya manyak olmuşşş 🙂

 2. BEN 34 YAŞINDA BİR ÇOCUK ANNESİYİM
  CİN ALİ İLE BÜYÜDÜM
  VE YENİDEN ONU GÖRMEK SÜPER
  MUTLU OLDUM TEŞEKKÜRLER

 3. 28 yaşındayım,benimde çocukluğum cinali kitaplarıyla geçti,biran çocukluğuma sanki geri döndüm.kitapları yayınladığınız için bizi anlık da olsa geçmişe götürdünüz için teşekkürler..

 4. Şairin dediği gibi ,bazen birşeyler anlatılmıyor,anlatılamıyor …UMARIM BİTEN YANLIZ BENİM ÇOCUKLUĞUMDUR ? SİZLERİN HEP ÇOCUK KALMANIZ DİLEĞİYLE ~~~kadir kötü çocuk …

 5. süper yaaa 1500 e yakın kitap okudum ve ilk okuduğum kitap cin alinin atı dün gibi hatırlıyorum bi eşide bende var o kitabın

 6. ilk okuduğum kitap cin alinin atıydı. hatta babam okumayı öğrenirsen sana saat alacağım demişti ben de hemen gidip cin alinin atını getirip okumuştum. tabi ki babam da saat almamıştı.

  en zor olanı da sonuncusu cin ali kırda kitabıydı. okumak çok zor gelirdi. sanki büyülü bir şekilde kolaydan zora giderdi.

  diğer bir konu; tamam okumamız iyi değil, basitçe yazılmış.. ama hayal gücümüzün zirvesinde olduğumuz zamanlarda algımızın da zayıf olduğunu düşünüp de mi o basit çizimleri kullanmışlar?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.