Cenk ve Erdem Artık Power FM’de

Akşam iş dönüşü radyo programlarını dinlemek bir çok insan için vazgeçilmez bir alışkanlık. Ben de ciddi bağımlılardanım. Ayrıca Cenk ve Erdem‘i de çok beğenirim. Kendi sohbet ekollerini oluşturmuş çok başarılı bir ekiptirler. Bildiğim kadarıyla 10 seneyi geçen bir birliktelikleri var ve şu an da tam gaz devam ediyorlar. Bazıları pek hoşlanmıyor bu ikiliden ama ben hoşlanırım. Türkçe laf hileleri kullanarak güldürüyorlar bizi 🙂 Mesela; “şimdi Türk hava durumuna bağlanıyoruz…” deyişleriyle gülmekten katılmıştım ben geçenlerde.

Artık akşam 18:00 – 20:00 arası PowerFM de program yapıyorlar. Seviyorsanız kaçırmayın derim. Günlük ankete katılarak sohbete yön verebiliyorsunuz. Ayrıca çarşamba günleri de stüdyoya konuk alıyorlar. Ben de en kısa zamanda katılmak istiyorum doğrusu…

Eğer o saatlerde işim var diyorsanız programın kaydını podcast (dinlenebilir mp3) formatında powerfm’in web sitesinden indirebilirsiniz. Link veremedim çünkü nedense sayfanın linki çok açık değil. Anasayfadan gitmek gerekiyor.

2020 Güncelleme

Nerede o eski günler? Bu yayın biteli çok oldu. Eskiden adı podcast bile değildi… Artık şimdi bir çok podcast mevcut. Cenk ile Erdem’i atık “Müebbet Muhabbet Youtube” kanaılndan takip ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.