“Günah Keçisi” vizyona girecek sinema bulamıyor

Günah Keçisi

Başrollerini “Nuri Alço“, “Şahin K.“, Coşkun Göğen (tecavüzcü Coşkun) ve Sertap Parman’ın oynadığı “Günah Keçisi filmi çekilirken tüm gazetelere haber olmuştu. O günlerde Şahin K. severler(!) ve Nuri Alço fanatikleri bu filmi beklemeye başladılar. Braya kadar herşey güzel.

Fakaaat… Şimdilerde film vizyona girmeye çalışıyor ama giremiyor! Neden? Çünkü kış mevsiminin gelmesiyle çok sağlam filmler vizyona girmeye başladı. Ayrıca “Av Mevsimi” gibi çok güçlü yerli sinemalar da vizyonda. Büyük sinema şirketleri de bu tür popüler filmlere salonlarını açıyorlar. Böyle olunca “Günah Geçisi” maalesef açıkta kalıyor doğrusu anlamak zor… Yeşilçam filmlerinin önemli karakterleri (Şahin K. hariç) oynamasına rağmen film vizyona çıkamıyor ama er yada geç vizyona girecektir diye düşünüyorum.

Şunu da belirtmek isterim; bu film internete düşse (torrent, emule bv.) en çok “indirilen” filmlerde hemen tepeye yerleşir, bundan da eminim 🙂

Ben şimdilik izlemek niyetinde değilim 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.