Hayat Bir USB Diski Güvenli Çıkarmak İçin Çok Kısa!

Steve Jobs 24 Ağustos 2011 tarihinde yayınladığı dokunaklı bir basın bildirisi ile CEO‘luk görevinden istifa ettiğini duyurmuştu. Bildiri kısa, öz ve oldukça dokunaklıydı. Üstelik bu istifanın sebebinin illet bir hastalıktan kaynaklanması da oldukça üzücü.

İnternette bu haberile ilgili araştırma yaparken şu yazıya rast geldim. Steve Jobs‘un müthiş bir alıntısını “Hayat Bir USB Diski Güvenli Çıkarmak İçin Çok Kısa!” başlığı ile veren yazı bana dokundu doğrusu. Ben alıntıyı orjinal haliyle alıntılamayı tercih ettim. Mutlaka okuyun!

“Your work is going to fill a large part of your life, and the only way to be truly satisfied is to do what you believe is great work. And the only way to do great work is to love what you do. If you haven’t found it yet, keep looking. Don’t settle. As with all matters of the heart, you’ll know when you find it. And, like any great relationship, it just gets better and better as the years roll on. So keep looking until you find it. Don’t settle.” — Steve Jobs

 

Ne dersiniz çok doğru değil mi?

1 thought on “Hayat Bir USB Diski Güvenli Çıkarmak İçin Çok Kısa!”

  1. Türkçesinide verseydin en azından ingilizce bilmeyen insanlarda okurdu o zaman bir yorumda bulunabilirlerdi 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.