iPhone 5 Ne Zaman Çıkacak?

iPhone 5 ne zaman çıkacak” diye soranlar giderek çoğalıyor. iPhone 4‘ün piyasaya çıkışı sanki dün gibi geliyor insana. O zamanlar herkeste güzel bir heyecan vardı. Çünkü iPhone 4’ün tanıtımı çok güzel yapldı. Uzunca bir süre stoklarda bulmak mümkün olmadı.

Derken tek tük görmeye başladık iphone ları çevremizde. Şimdilerde oldukça yaygın. Oldukça maliyetli olmasına rağmen son model bir cihazı kullanmak da oldukça keyifli. Bir çok özelliğini önceden öğrenmek ve uygulamak güzel bir haz. Fakat bu heyecan ürünün yeni modelinin gelmesiyle biraz azalıyor. Daha doğrusu hafiften hayal kırıklığı oluyor.

İşte iPhone 4 sahibi olanlar için bu hüzünün yaşanmasına az kaldı. Aslında apple.com‘a girip iphone 5 için arama yaptığımda hiç bir resmi sonuç bulamadım:

Fakat çeşitli söylentilere göre iPhone 5‘in 2011’in ekiminde çıkacağı tahmin ediliyor.  iPhone 5’in fiyatını da ekim ayına doğru fısıldarlar diye düşünüyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.