Maria’nın Bahçesi (mekan)

Acıktık… Güzel bir yere gidip yemek yemeğe karar verdik. İstanbul’da seçenek çok. Bugünkü  seçimimiz “Maria’nın Bahçesi” oldu. Güzel bir akşam yemeği yemek için yer ayırttık ve gittik. Küçükyalı sahilde çok hoş bir restoran. Bostancı’dan sonra 3ncü ışıklardan U dönüşü yaparak ulaşabiliyorsunuz.

Bahçesi ve kapalı bir alanı var. Biz akşamüstü gitmiştik dış ortamı çok göremedim. Bunun yanında içerisinin dekorasyonu oldukça şıktı. Masaların düzeni ve karşılama da kibardı. Masaya oturur oturmaz çok güzel bir şampanya ikramı geldi. Ben şampanya pek sevmem ama bunu beğendim gerçekten lezzetliydi.

Neyse… Yediklerimizi tek tek yazmayacağım. En güzeli gidip görmek ve tatmak. Bu noktada bir önerim var; gidince menüyü güzelce inceleyin ve sonra sipariş verin. Özellikle deniz ürünlerini deneyebilirsiniz. Doyurucu bir ana yemek yerine bolca meze yedik biz…

Personelin disiplinli hizmeti gerçekten iyiydi. En son kahvemizi içerken fincanın kulpunu özellikle çevirip bırakması kesinlikle öğretilmiş bir hareketti bence. Bu sebeple de işletmenin sahibi (sanıyorum) Maria Ekmekçioğlu‘na da teşekkür etmek gerekiyor.

10 üzerinden 10…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.