“Mithat Collection” Yaz Konserleri

Geçenlerde bir pazar günü yolum bağdat caddesine düştü. Bir birşeyler atıştırırken birden az ileriden müzik sesleri gelmeye başladı. Önce pek kulak kabartmadım ama sonra müziklerin güzelliği dikkatimi çekmeye başladı… Sorduk bu nedir diye… Öğrendik ki; Mithat Collection mağazası yaz aylarında her pazar mağazasının önünde konser düzenliyormuş. Üstelik konsere konservatuar öğrencileri katılıyormuş.

Biz de kalktık gittik mağazanın önüne. Hazırlık gerçekten çok ciddydi. Sandalyeler konmuş, yaklaşık 100-150 kişi toplanmış konseri dinliyorlar. Biz de çok keyif aldık. Şu an çalınan müzikleri isim olarak hatırlayamıyorum ama genelde melodisi bilinen klasik ağırlıklı parçalardı.

Eğer yazın bir pazar günü yolunuz Bağdat Caddesi Erenköy civarlarına düşerse mutlaka bu konseri sorun…

1 thought on ““Mithat Collection” Yaz Konserleri”

  1. MERHABA….

    NETTE BU PAZAR KONSER VAR MI DİYE BAKINIRKEN BULDUM SENİ. BU SENE AÇILIŞI YAPAMADIM NE YAZIK Kİ ANADOLU YAKASININ YAZ PAZAR GECELERİNİN BENCE EN GÜZEL AKTİVİTESİ. ELİNİZDE SOĞUK SICAK İÇECEĞİNİZ AÇIK HAVA BİR DE ESERSE NE GÜZEL E TABİ CANLI MÜZİK … TAVSİYE EDİLİR KESİNLİKLE…

    YER BAĞDAT CADDESİ MIDPOINT CAFENIN TAM YANI MITHAT COLLECTION MAĞAZASI ÖNÜ…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.