Modern Warfare 2 (Modern Savaş 2) satışa çıktı.

Satışa çıktı ama doğru Türkiye’de çıktı mı onu bilmiyorum. Oyun sitelerinden duyduğum kadarıyla 10 kasım 2009’da oynanmaya başlayacak diye biliyoruz. Oyunu önceden alanlar ise oyunun tarih korumasına takıldılar 🙂 Önce problem zannedildi ama sonradan koruma olduğu anlaşıldı.

Modern Warfare 2’yi sitesinden inceleme fırsatı buldum. Grafikler inanılmaz olmuş. Ben Call Of Duty nin ilk oyununu oynamıştım ve çok beğenmiştim. Ayrıca zamanla o kadar geliştirdiler ki oyunu gerçekten takdiri hakediyor.

Bu arada grafik motorları da çok sıkı bir rekabet halinde. Büyük firmalar bu yarıştan kopmak istemiyorlar ve böylece oyunlarda inanılmaz detaylar düşünülüyor.

Şu an sabahlara kadar oyun oynayacak kadar vaktim olmasa da oyun haberlerini takip etmeyi sürdürüyorum 🙂 Vakti olanlara, gençlere ve geleceğin junyor yazılımcılarına öneriyorum bu oyunu… Ayrıca satın alıp oynamanın daha keyifli olduğunun da altını çizmek istiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.