Off The Map (Grey’s Anatomy Yapımcılarından Yeni Bir Dizi)

22dakika.org’da Aylin ve Didem arkadaşlarımızın sunduğu “Yeni Yılda Yeni Diziler” yayınını izledim. Tüm yayınlarını da takip ediyorum zaten. Bu da güzel bir özet olmuş. Dikkatimi “Off The Map” çekti. “Grey’s Anatomy” yapımcılarının yeni dizisi. Aslında şu an 6ncı bölümüne gelmiş çok da yeni sayılmaz. Eğer “Grey’s Anatomy” türünü seviyorsanız bir denemekte fayda var derim. Aslında tam olarak bir doktor dizisi olarak görmüyorum ben. Doktorluk mesleği adı altında insanların ilişkilerini irdeliyor G.A. Bu dizinin ilk bölümünü izledim. Henüz bu tür bir yorum yapmak için erken. Imdb bilgilerini şuradan bulabilirsiniz.

Konu özetle şöyle; Güney Amerika’da kırsal bir bölgede yer alan bir klinik var. Burada çalışan doktorların yanı sıra dizi buraya atanan yeni doktorların gelmesiyle başlıyor. Kazalar da kendine has elbette. Deniz, yemyeşil bir orman yani kısacası bozulmamış bir doğanın içindesiniz. Genel manzara çekimleri harika. HD bir TV ile izlendiğinde “hey gidi hey” gibisinden düşündürüyor doğrusu. Böylesine yemyeşil bir yerde çalışmak yaşamak nasıl olurdu?… Gerçi doktor olmak ne kadar iyi olurdu onu da bilemiyorum 🙂
İzleyip değerlendirin derim. İyi seyiler…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.