Samsung Galaxy Note Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu

Samsung Galaxy Note akıllı telefonu (veya tableti) çok önceden takip etmeye başlamıştık. Galaxy Note‘un çkış tarihi ve fiyatını da bir o kadar merak ediyorduk doğrusu. Galaxy Note, önceki tahminlerime göre daha erken geliyor. Murekkep.org‘tan okuduğum habere göre; Galaxy Note 5 Aralık’ta Türkiye’de satışa çıkıyormuş. İlk satış yapan site de hepsiburada.com olmuş. Oradan alınan fiyata göre de Galaxy Note’un peşin  piyatı 2303,04 TL.

 

Samsung Galaxy Note

Samsung Galaxy Note

Samsung Galaxy Note özellikleriyle farklı bir segment oluşturuyor. Hem tablet PC kullanıcılarına hem de akıllı telefon kullanıcılarına hitap ediyor. O bakımdan bu ürünün geleceği iki ihtimalli. Ya çok tutulur ya hiç tutulmaz. Eğer tutulursa Samsung, çok kısa sürede yeni kardeş modellerini de çıkaracaktır. Üstelik diğer rakip markalar da bu segmentte deneme yapmaya başlayacaktır.

Alper “bu fiyata Galaxy Note alır mısınız?” diye sormuş. Evet ürünün fiyatı ülkemizde çok yüksek. Aslında yurtdışı çıkış fiyatı daha uygun. Alım gücünü de işin içine katarsanız yurt dışında daha alınası bir telefon. Fakat ülkemizde telefonlara uygulanan ÖTV de artırılınca sanırım bu fiyata almak çok da akıl karı değil…

Durum böyle iken “Samsung Galaxy Note ile Neler Yapılır?” yazımı okumadan “satın al” butonuna basmayın derim!

2 thoughts on “Samsung Galaxy Note Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu”

  1. Yurt dışında, örneğin İngiltere’de alınacak bir Samsung Galaxy Note un Türkiye’de kullanımında herhangi bir sorun ile karşılaşılması olasılığı varmaı? Varsa ne gibi önlemler alınabilir?
    Selam ve saygılarımla
    Ali Haydar Karagöz

    1. Sim kilidi olmadığından emin olun. Ayrıca Türkiye’ye girdikten sonra pasaporta işletmeniz gerekiyor. Aksi halde cihazı kullanamazsınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.