CNBC-e Dergiye Abone Olmak İçin 3 Neden

  1. İlk olarak fiyatı çok uygun. Şubat 2011 itibariyle bayilerde 3,00 TL‘ye satılıyor. Abone olursanız da 3,00 x 12 = 36,00 TL ödüyorsunuz ve kargo bedavaya geliyor.
  2. İçeriği çok kaliteli. Film, dizi, sinema tanıtımları ve bu sektördeki haberler, olaylar çok güzel özetleniyor. İçerik seçimi özenle yapıyor. Zamanın kıymetli olduğu günümüzde TV karşısında geçireceğimiz vakti planlamak için birebir. Kanal olarak CNBCe ve e2 kanallarındaki dizilerden bahsediyorlar doğal olarak. Bunun yanında; sinema haberleri de sinema için ayıracağımız zamanı planlamak açısından önemli.
  3. Son olarak çok güzel ekleri var. CNBC-e TV aylık program eki her ay veriliyor. Aralık sayısında güzel bir takvim oluyor. Yıl içinde de gündeme göre çok güzel ekler var. Örneğin bu ay “How I met your mother” ın kahramanlarından “Kanka Kanunu” isimli matrak bir “bestseller” bir kitap hediye edilmiş.

Eğer dizileri ve filmleri izlemeyi seviyorsanız, bunu bir kültüre dönüştürmek istiyorsanız CNBC-e dergisine abone olmanızı öneririm.

4 thoughts on “CNBC-e Dergiye Abone Olmak İçin 3 Neden”

  1. Kanka Kanunu’nu görür görmez dergiye yapıştım. Rastladıkça aldığım bir dergiydi düzenli olarak almazdım ama her ay almayı alışkanlık haline getireceğim sanırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.