Günümüzün en popüler portatif Mp3 oynatıcısı: Cowon Iaudio U3

Genellikle bizzat test etmeden bir ürün hakkında yorum yapmam ama bu ürünü internette heryerde görüyorum ve yapılan yorumlar da oldukça başarılı olduğunu gösteriyor.
Biliyorsunuz mp3 oynatıcısı bir çılgınlık haline dönüştü. Artık herkeste var e bu ne demek… Herkes her an bir mp3 oynatıcı alıyor demek:) Siz de onlardan biriyseniz size bu ürünü tavsiye ederim.

Sadece mp3 değil bazı görüntü formatlarını da destekliyor. Ürün 2GB hafıza ile geliyor. Tasarımı oldukça şık. “FLAC” ses formatını destekleyen nadir ürünlerden. Radyosu var şarkı sözlerini gösteriyor ayrıca JetAudio programı ile geliyor vs. vs. tüm detaylar için: cowon Iaudio U3 sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Eğer markadan emin değilseniz http://www.cowonamerica.com sitesinin “GooglePageRank” değeri “5” ayrıca Alexa sırası da 16.000 civarlarında. Özetle markaya güvenebilirsiniz derim ben. Sadece tavsiye elbette 🙂

1 thought on “Günümüzün en popüler portatif Mp3 oynatıcısı: Cowon Iaudio U3”

  1. markanın G3 modelini kullanıyorum . U3 Türkiye'ye nispeten yüksek bir fiyattan girdiği için alamamıştım. şu anda fiyatı çok düştü, hatta nerdeyse avrupa fiyatlarında kampanyalar var. Sennheiser CX300 kulaklık ile şimdiye kadar hiç duymadığınız güzellikle sesler duyabileceğinizi söyleyebilirim. Kayıpsız müzik (FLAC) dinlemek istiyorsanız U3 almak için başka bir nedeniniz daha var demektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.