Hafta Sonu Konuşuruz

Vodafon’un çok sevdiğim bir reklamı. Sanırım Avea’nın “Yanlış Numara” reklamına karşı atak olarak çıkan bir reklam bu. Reklamı her gördüğümde gülüyorum ve arkadaşlar arasında süper bir geyik oldu… Özellikle cuma akşamı çıkarken herkes birbirine “güllüüüüüüüüü hafta sonu konuşuruz” diyerekten takılıyor 🙂

Reklam filminin senaryosunu süper bir filmin sonu veya başı gibi alıgılıyorum ben 🙂 Yani ya başına ya da devamına harika bir film oturtabiliriz. Mesela Matriks’in başı yok mudur… Neo evde uyurken kapı çalar ve Neo’dan birşeyler isterler. İşte aynı manzara ama beyaz tavşan dövmeli hatun yerine kıllı bir amca duruyor felan:)

komik ve başarılı…

2 thoughts on “Hafta Sonu Konuşuruz”

  1. vodafone un sürpriz li reklamlar serisi tuttu , bu da son örneği zaten. ürünü öne çıkarıp gözümüze sokmayan başarılı bir reklam. ailecek izliyoruz 🙂

  2. burçin abla ben malatya nın aywalı kasabasından 12. sınıf öğrencisiyim abla bizim sınıfın hepsi seni çok sewiyo yıl sonunda bizim bir weda partimiz war seni de çağırmak istiyoruz ama maddi sıkıntılar nedeniyle abla bizi kırmayıpta gelirsen çok sewiniriz….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.