Walking Dead Sekizinci Bölümü “Nebraska” ile Devam Ediyor

Gümüzde yabancı dizilerin çoğu sezon ortası adıyla oldukça uzun ara veriyorlar. Walking Dead de uzunca bir aradan sonra sekizinci bölümü “Nebraska” ile bu pazar geri dönüyor.

En son yayınlanan “Pretty Much Dead Already” adlı bölümüyle muhteşem bir ara final izlemiştik. Bir kaç bölüm boyunca durağanlaşan hayat son bölümde tavan yapıyor. Çiftlikte yaşanan katliamdan sonra yeni bölümde Rick ve arkadaşlarını acaba ne bekliyor?

Benim tahminine göre iki seçenek var. Çiftlikte kalıp orayı dağıtırlar veya kovulup yollara düşerler. Zaten ulaşmak istedikleri bir yer vardı fakat son bölümlerde bunu unutmuştuk. Sanırım yollara düşecekler. Bakalım izleyip göreceğiz. Umarım hız kesmeyen ve bir o kadar da güzel bir ikinci yarı bizleri bekliyordur.

3 thoughts on “Walking Dead Sekizinci Bölümü “Nebraska” ile Devam Ediyor”

    1. Eğer sonu böyle bitmeseydi dizi dağılacaktı. Önce ben de öyle hissettim ama ısrarla izleyince yönetmenin seyirciyi “bayağılık” psikolojisine çekerek en sonunda buz gibi olmasını sağladığını farkettim. O yüzden olumsuz konuşamam doğrusu 🙂

  1. Açıkçası Walking Dead 8. bölüm Nebraska beklediğimden daha iyi başladı. Özellikle son 15 dakika Quentin Tarantino tarzı bize gerçek Nebraska’nın ne olduğunu gösterdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.