Google Adsense Yeni Arayüzünü Duyurdu

Inside Adsense blogunda yayınlanan “Artık tüm dünyada kullanılabilen yeni AdSense arayüzünü sunarız” yazısında Adsense, uzun süredir

alışık olduğumuz arayüzü değiştirdiğini duyurdu. Yazıda yanınlanan tanıtım videosunda da söylendiğine göre kullanıcıların istekleri doğrultusunda bu yeni arayüzü tasarlamışlar.

Adsense’i açınca sağ üstte “Yeni AdSense arayüzünü deneyin” linkine tıklayarak yeni arayüzü deneyebilirsiniz. Ben bugün yaptım.  İlk bakışta biraz garip geldi ama biraz linklere girip çıkınca üzerinde uğraşılmış ve düşünülmüş bir arayüz olduğu belli oluyor.  Artık raporlar daha detaylı veriliyor ve yeni analiz grafikleri de eklenmiş. İhtiyaç duyulan bir çok aksiyon tek bir tıkla yapılabiliyor. Yardım sekmesi de eklenince arama yapmak da daha kolay ve hızlı hale gelmiş.

Aslında hepimiz google için çalışıyoruz:) Onlar da bu geri dönüşleri iyi değerlendirip bize “yeni tasarım” olarak geri sunmuşlar.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.