J.J. Abrams’dan Yeni Bir Dizi: Alcatraz

J.J. Abrams‘ın adını Lost dizisiyle duymuştuk. Dizi konseptine yeni bir boyut getiren Lost, sonu yüzünden herkesten kötü not almasına rağmen yine de bir efsane olarak akıllara işlendi. J.J.Abrams yeni denemelerinde daha tutarlı ilerlemeye çalışıyor. Bakalım yeni dizi Alcatraz ne tür bir dizi olacak ve uzun soluklu olacak mı?

Fox televizyonunda yayınlanan Alcatraz, San Franciso‘da bulunan aynı adlı ünlü hapishanenin kapanması sırasında yaşanan gizemli bir olayla tüm mahkümların ortadan kaybolmasına dayanan bir dizi. Dizinin bölümlerinde sonradan ortaya çıkan kayıp mahkumların sırayla yakalanma hikayelerini görüyoruz. İlk bakışta basit bir kovalamaca gibi görünse de bu ortadan kaybolma detayı dizi izlenesi yapabilir. Projede Abrams ismi olduğundan karar vermek için en az 5-6 bölüm izlemekte fayda var. Ben ilk iki bölümü izledim ve buna dayanarak yorumlarımı paylaşıyorum.

Başrollerde Lost’un Hurley’si Jorge Garcia‘yı görüyoruz. Diğer oyunculardan da tanıdıklar var elbette. Dizinin detayları için TV.com‘un Alcatraz sayfasına bakabilirsiniz. Yukarıdaki postere baktığımda ilk aklıma gelen şu ki; henüz dizinin ana kadrosu oluşmuş değil. Zira yukarıdan kişilerin yarısı daha ortada yok.

Biraz polisiye biraz gizemden oluşan bir dizi arıyorsanız Alcatraz‘a şans verebilirsiniz.

1 thought on “J.J. Abrams’dan Yeni Bir Dizi: Alcatraz”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.