Yaşamdan Dakikalar

Yeni yayın dönemlerinin başlamasıyla sevdiğim ve takip ettiğim programları tekrar görmeye başladım. Sayısı çok da fazla olmayan bu programlardan birisi de “Yaşamdan Dakikalar”. Yanılmıyorsam 3 senedir takip ediyorum ve mümkün olduğunca kaçırmadan izlemeye çalışıyorum.

Pazar günleri Saat 10:00 da ATV de yayınlanmaya başladı geçen hafta. Güzel bir dekor yapmışlar ağaçlardan ve yeşilliklerden oluşan. Hıncal Uluç her zamanki gibi gemi kaptanı edasıyla kahkahalar atarak renk katıyor programa. Nebil Özgentürk‘e bakınca da her sene daha da ustalaştığını görüyorum yapımlarında.  Haşmet Babaoğlu‘nun duygusal ve sanatsal yaklaşımları, Sunay Akın‘ın da edebi ve tarihsel derinliğiyle  anlatılmaz keyifli bir sohbet bizleri bekliyor.

Bence pazar sabahları tembellik etmeyip sabah erken kalkın. Yarım saatlik bir spordan sonra güzel bir duş alın. Sonra güzel bir kahvaltı hazırlayın ve; ya masanızı TVnize göre yada TVnizi masanıza göre ayarlayp başlayın Yaşamdan Dakikalar’ı izlemeye… Bu keyifle gününüzün geri kalanı da harika geçecektir eminim…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.